menu

ATRIUM - obchodní a společenské centrum

atrium centrum obchod restaurace kavárna společenské

Atrium Prostějov

obchodní a společenské centrum

Atrium prostějovATRIUM je polyfunkční dům, který bývá také označován jako obchodní a společenské centrum. Důvodem pro toto označení je struktura podnikatelských subjektů a provozoven, které v Atriu sídlí a provozují své živnosti.

V suterénu se nachází restaurace s barem, která nabízí možnost stravování formou jídel na objednávku, specialit podniku, a také hotových jídel. V restauraci probíhají také hudební a taneční večery.

V přízemí budovy návštěvníci naleznou především obchody s textilní galanterií, oděvy a obuví, trafiku a prodejnu zdravé výživy. Také jsou zde firmy z oblasti služeb nabízející stavební spoření, realitní služby a poradna zdravé výživy. V přízemí je také umístěna kavárna se samostatným vstupem zvenčí, ale také z vnitřních prostor Atria.

V 1.patře se nachází svatební salon, kosmetické služby, manikůra, masáže a rekondiční služby, solárium, notářská kancelář, stavební spořitelna a pojišťovna.

Ve 2. patře se nachází firmy nabízející finanční poradenství, daňové poradenství a vedení účetnictví, hypoteční úvěry, fotostudio, realitní činnost, psychlogická ordinace, oblastní kancelář ODS a také zde má kanceláře provozovatel polyfunkčního domu.

Jednotlivá patra budovy jsou navzájem propojena dvěma vnitřními schodišti a výtahem. Uvnitř budovy je vnitřní „atriový“ prostor architektonicky vyplněn mezipodlažím s navazujícím vodním korytem zakončeným malým jezírkem. Horní (2. patro) je lemováno galerií s rostoucími rostlinami.

Firmy s kancelářemi a provozovnami v budově Atria mají možnost celoročního vyhrazeného parkování na placených parkovacích místech umístěných z obou podélných stran budovy, u jednotlivých vstupů do budovy.

ATRIUM se nachází přímo na hlavním náměstí v Prostějově v sousedství Národního domu. Svou polohou je snadno dostupné pro všechny občany a návštěvníky města.

Navštivte nás.